BLOG

Şıklıktan Vazgeçemeyenlere Ev Tekstili Önerileri

Bireylerin genel tarzları, ev dekorasyonlarına da yansır. Bu noktada stillerini evlerinde kullandıkları ürünler ile göstermek isteyen kişiler, birbirinden farklı kullanışlı parçalar ile mekanları olduğunda daha dikkat çekici bir hale getirebilirler

Konforunuz İçin Yatak Odası Tekstili Seçimi Önemli

Konforuna düşkün olan bireyler için evlerinde kullandıkları tüm parçalar önemlidir.

Kaliteli Bir Uyku İçin Ev Tekstil Ürün Seçimine Dikkat

Bireylerin, günlük yaşamlarının daha kaliteli ve enerjik geçmesi adına uyku düzeni son derece önemlidir.

Güncel Ve Farklı Tarzları İle Nevresim Takımı Modelleri

Günümüzde ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte, bireylerde ihtiyaçlarını karşılarken farklı parçaları satın alma imkânı bulabilirler.

Gençler İçin Enerjik Ev Tekstili Alternatifleri

Dekorasyona önem veren gençlerin sayısı günümüzde hızlı bir şekilde artmıştır

Fanatik Taraftarlara Özel Ev Tekstili Ürünleri

Fanatik taraflar adına, piyasa içerisinde birbirinden farklı tekstil ürünleri bulunur

Ev Dekorasyonuna Katkı Sağlayacak Öneriler

Neredeyse günlerinin büyük bir çoğunluğunu evlerinde geçiren bireyler, dekorasyon konusuna dikkat ederek, yaşadıkları alanı olduğundan daha dikkat çekici gösterebilirler.

Ev Dekorasyonu Konusunda Avantajlı İpuçları

Basit gibi gözükse de bir ortamı yeniden dekore etmek, hem kullanışlı hale getirmek hem de zevklere uygun olarak tasarlamak oldukça uzun bir süreci kapsamaktadır.

Doğru Yastığı Alarak Konforunuzu Arttırın

Daha sağlıklı bir yaşam açısından, uyku kalitesi ve yastık seçimi son derece önemlidir.

Bebek Odasını Güzelleştiren Ev Tekstili Ürünleri

Bebekler için tekstil ürünleri denildiğinde, ilk akla gelen parçalardan bir tanesi nevresim takımlarıdır. Bebek nevresim takımı modelleri hem çok dikkat çekici hem de kullanışlıdır.

Bebek Odalarını Hayal Dünyasına Dönüştüren Ürünler

Yeni bebek sahibi olacak anne ve babalar, çocuklarının odalarını tasarlama konusunda oldukça heyecanlılardır.

Erkek Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

Yenilikçi, özgün tasarımlarıyla yeni nesil mobilya üreticileri erkek genç odası dekorasyon fikirleri yaratmanızda ilham kaynağınız oluyor. Küçük odalarda bile hem yatak hem de çalışma odasını bir araya getirebilen minimal ve modern tasarımlar ile istediğiniz aksesuarlarla odanızın dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.

Kışlıklar Nasıl Temizlenir ve Kaldırılır?

Kış mevsimi bitti ve havalar iyice ısınmaya başladı. Tabi havaların değişmesi de evlerde birçok değişikliğin beraberinde gelmesi demektir. Kış mevsiminden yaz mevsimine geçerken de kışlıklar dolaplara kaldırılır. Birçok insan kışlık eşyalarını hurçların içerisinde saklar. Ayrıca koli, çekyat ya da evdeki belirli dolaplara da konulur.

Bebek Uyku Seti Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bebek uyku seti seçerken nelere dikkat etmeli sorusunun ebeveynlerin bir hayli düşündükleri sorulardan biri olduğunu söylemek yerinde olacaktır. Zira ebeveynler bu noktaya geldiklerinde "Nasıl bir uyku seti alsam?" "Aldığım uyku setinde hangi ayrıntılara dikkat etmeliyim?" "Uyku seti bebeğim için uygun mu? "Sağlıklı mı?" "Yeterli mi?" vb. türden birçok soru ile karşı karşıya gelirler.

Yatak Örtüsü Nasıl Yıkanır?

Yatak odaları, evlerin en gözde mekânlarıdır. Ev sahiplerinin bütün günün yorgunluğunu üzerlerinden attıkları, rahat ve huzurlu bir uyku uyudukları mekânlardır. Yatak odası birçok üründen oluşur ve bunlardan birisi de yatak örtüleridir. Yatak örtüleri, kişilerin zevkini ve tarzını yansıtır.

Evlerde Pike Takımı Nasıl Kullanılır?

Evlerde nevresim takımları gibi ayrı bir model olarak pike takımı nasıl kullanılır sorusuna cevap olarak tek veya çift kişilik şekilde kullanılabileceği cevabı verilebilir. Pike takımları genel olarak tekstil sektörü tarafından yatak örtüsü, mevsimlik örtü ve dekoratif örtüler şeklinde üretilmektedir.

Nevresim Takımı Nasıl Ütülenir?

Giysileri ve kullanılacak birçok eşyanın düzgün şekilde ütülenmesi birçok kişi için oldukça önemlidir. Bu konuda her ürün kolayca ütülenmeye uygun değildir. Bu ürünlerden birisi de nevresim takımlarıdır. Özellikle boyutları nedeni ile ütüleme konusunda sorunlar yaşanabilmektedir. Ancak bazı pratik bilgiler ile kolay bir şekilde nevresim takımı nasıl ütülenir öğrenilebilmektedir.

Daha Rahat Bir Uyku İçin Yastık Seçimi

Daha rahat uyku için yastık seçimi son derece dikkat edilmesi gereken bir konudur. Vücudun yeterli enerjiyi toplaması ve dinlenmesi için uykunun kaliteli olması son derece önemlidir. Bu noktada özellikle sıklıkla karşılaşılan bel ve boyun fıtığı gibi rahatsızlıkları yaşamamak ve boynunuzun rahat etmesini sağlamak amacı ile mutlak suretle yastıklarınızı özenle seçmeniz gerekmektedir.

En Trend Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Her zaman en iyisini çocuklarımız için isteriz. Çocuğumuzun rahat etmesi, mutlu olması, hayal gücünü geliştirmesi hepimizin hayali! İşte bunun için çocuk odaları tasarlanırken en trend dekorasyon fikirleri dikkate alınarak odalar dekore edilmelidir. Yazının devamınde çocuk odası dekorasyon fikirlerine ihtiyacı olanlar için bir kaç tüyomuz var.

Yıkama Sembolleri ve Anlamları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çamaşır yıkarken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları vardır. Bu püf noktalara dikkat edilmediği takdirde çamaşırların kısa sürede yıpranması, renginin solması, küçülmesi ya da sünmesi gibi olumsuzluklar meydana gelebilir. Bu sebepten ötürü çamaşırların üzerinde bulunan yıkama sembolleri ve anlamları dikkatle incelenmelidir.

Yeni Evlenecekler İçin Nevresim Takımı Önerileri

Yeni evlenecekler nevresim alırken nelere dikkat etmeli? Hangi markaların nevresim takımları tercih edilmeli? Bu yazımızda!

Nevresim Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Nevresim Takımı Seçimi ve Nevresim Takımı Alırken Dikkat Edilecekler Nevresim takımı alırken dikkat edilecekler hususlar oldukça önemlidir. Çünkü hem kumaş hem desen seçimi gibi birçok husus sizi istediğiniz rahatlığa ulaştırabilir. Solmayan, terletmeyen, ciltte allerji oluşturmayan nevresim takımlarından yana seçimler yapmalısınız. Böylece uzun süre boyunca kullanabileceğiniz zevkinize uygun nevresimi kullanabilirsiniz.

Banyo Aksesuar Fikirleri ve Renk Seçimi

Gündelik yaşantımızda sabahları evden çıkıp işe gitmek için yola koyuluyoruz ve akşam da yorgun bir şekilde evimize geliyoruz lakin günlük hayatımızda evde çok az vakit geçirebiliyoruz. Buna rağmen evin dekorasyonu ve aksesuarların yerleşimi çok büyük önem arz ediyor. Bu yazımızda banyo aksesuarları ile ilgili renk fikirlerimizi sizinle paylaşacağız.

Renkler Ruh Halimizi Nasıl Etkiliyor?

Basit detaylar hayat enerjimizi bu kadar çok değiştirebilir mi? Beyaz sadece huzur mu veriyor? Hangi renk neler hissettiriyor bu yazımızda!

En İyi Renk Kombinasyonları

Tasarım yaparken veya odanıza nevresim seçerken, el altında tutmanız gereken, renk kombinasyonlarını gösterir bir kaç tüyo. Üstelik yazımızın sonunda renk renk ayrım da yaptık

2017 yılı Çeyiz Listesinde Olması Gereken Eşyalar

Malumunuz evlilik süreci çok zorlu bir süreç ve bu sürece bizim de bir katkımızın olması dileğiyle, çeyiz için alınması gereken ürünler için sizlere bir liste oluşturmak istedik.

Çamaşırlar Nasıl Yıkanmalı?

Giysilerinizin ilk günkü gibi kusursuz kalmasını istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey onları nasıl yıkayacağınızı öğrenmektir. İşte en sevdiğiniz giysilerinizin mahvolmasına yol açan en sık düşülen yıkama hatalarından bazıları: