Diğer Yazılar


Bebek Odası Tekstilinde Yeni Adres Evimemoda

Bebeklerin odalarında kullanılacak olan malzemelerin büyük bir özenle seçilmesi gerekmektedir. Özellikle ürünlerin hangi materyallerden imal edildiği ve sağlık denetiminden geçip geçmediği konusunda bir bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Evimemoda bu konuda sadece sağlık onayından geçmiş ve üretildiği materyal de kusursuz nitelikte olan ürünleri satışa çıkarmaktadır. evimemoda.com adresi aracılığı ile kısa bir süre içerisinde dilediğiniz gibi siteye erişim sağlayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde isteyen kişiler mobil olarak dileyenler de bilgisayar üzerinden internet sitesini kullanabilirler. Tasarımı oldukça pratik olduğu için Evimemoda ’yı yeni tanıyan kişiler için bile kullanımı oldukça kolay olacaktır. Uyku seti bebek eşyaları ve çok daha fazlasına bu link aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Bebek Nevresim Modelleri ve Fiyat Analizleri

Bebek nevresimi yatakta bebeğin teni ile en çok temas edecek ürünlerin başında gelmektedir. Bu nedenle %100 pamuktan imal edilmiş olması büyük öneme sahiptir. Bu şekilde bebeğin cildinde herhangi bir alerjik reaksiyon gelişmesini de direkt olarak önleme imkanını elde edebilirsiniz. Bebek nevresimi konusunda olabildiğince az renkli ürünlerin tercih edilmesi önerilmektedir. İlla renkli ürün tercih edecek olan varsa doğal materyaller kullanılarak renklendirilmiş olanların seçilmesi tavsiye edilmektedir. Bebek nevresimi konusunda en çok tercih edilen ürünlerden bazıları; • Taç organik bio bebek nevresim takımı happy bunny somon • Candy pembe, Happy bunny mavi • Taç ranforce bebek nevresim takımı marmaid pembe • Cooton box bebek nevresim takımı kuş bahçesi lila Bir nevresim takımı sipariş ettiğiniz zaman elde edeceğiniz ürünlerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır; • Nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı (2 ADET ) Pike örnekleri konusunda da aynı çeşitlilik geçerlidir. Çeşitliliğin yüksek olması bebeğinizin odasının dekorasyonuna uygun bir örtü bulma olasılığınızı da artırmaktadır. Ayrıca seçilecek olan ürünlerin tam olarak bebek tenine uygun olması ve alerjik reaksiyon geliştirmeyecek olması da beğenilen noktalardan bir diğeridir. Bebekler için özel olarak hazırlanmış olan ürünlerin dışında kişilerin kısa bir süre içerisinde çizgi film kahramanları ile donatılmış olan ürünlere erişim sağlaması da mümkündür. Bu kategori içerisinde de dermatolojik olarak çocukların cilt yapısı ile uyumlu olan kumaşların kullanılmasına özen gösterilmektedir. Gönül rahatlığı ile siteden bebeğinizin ihtiyaçlarına ve odasının genel tasarımına uygun olacak ürünleri satın alabilirsiniz.

Pike Modelleri ve Uyku Setlerini Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uyku seti bebek odaları için en pratik çözümlerin başında gelmektedir. Uyku setleri içerisinde yer alan ürünleri tek tek satın almak isteyen kişilerin toplamda ödemeleri gereken tutarın daha fazla olduğu da dile getirilmesi gereken detayların başında gelmektedir. Bu nedenle daha uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilmek için uyku setleri daha mantıklı bir seçimdir. Bir uyku seti içerisinde yer alan materyaller; • Yorgan • Yorgan koruyucu • Çarşaf • Yastık kılıfı • Kenar koruyucu Uyku setleri konusunda özellikle Cotton Box’un üretmiş oldukları materyallerin çok kaliteli bir yapıda olduklarının altı çizilmelidir. Cotton Box %100 oranda pamuklu materyalden üretim yaptığı için bebeklerde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olma olasılığı da direkt olarak azalmaktadır. Ayrıca bebekler için tasarlanmış olan ürünlerin her birinin anti bakteriyel özellikte olduğu da fark edilmelidir. Bebek nevresimi ya da uyku setlerinin kullanım öncesinde muhakkak yıkanması önerilmektedir. oldukça temiz ürünler olsa da üretim safhasından geçirildiği için kullanım öncesinde yıkanması bebeklerin sağlığı için çok daha doğru bir tercih olacaktır. Yıkama konusunda ürünlerin üzerinde yer alan kullanım talimatlarına da tam uyum sağlanmalıdır. Özellikle 30 derece üzerinde yıkanmaması konusunda uyarı yapılan ürünlerde bu kurala uyulmadığı takdirde direkt olarak renklerde solma ve nevresimlerin lastik kısımlarında da gevşemeler meydana gelebilmektedir.

Pike Modelleri ve Nevresim Takımları Ödeme İşlemleri ve Ürünlerin Adresinize Gönderilmesi

Pike örnekleri ve sitede yer alan diğer ürünler arasında seçim yaparak sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Ürünlerin diğer siteler ile bir kıyaslama yapıldığı zaman daha makul fiyatlı bir listeye sahip olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra ödeme sistemi konusunda oldukça hassas bir yapının söz konusu olduğu da ayrıca dikkate alınması gereken detaylardan bir diğeridir. Ödeme aşamasında kişisel bilgilerin saklanması ve korunması için çift kademeli bir sistem oluşturulmuştur. Bu şekilde finansal olarak herhangi bir sorunun meydana gelme ihtimali de ortadan kalkmaktadır. Kargo işlemi ise sizin siparişinizi tamamladığınız gün direkt olarak sağlanacaktır. Ürünlerin aynı gün kargoya verilmesi Evimemoda sitesinden alışveriş yapan kişilerin en çok memnun kaldıkları noktalardan bir tanesidir. Ayrıca ürünlerin zarar görmeden size ulaştırılması konusunda da yoğun bir emek sarf edilmektedir.


Ürün Grupları

25%
Ücretsiz Kargo
25%
Ücretsiz Kargo
25%
Ücretsiz Kargo
25%
Ücretsiz Kargo