Yatak Örtüleri


        Yatak örtüleri bir çok şekilde kullanılabilen ev tekstil ürünlerinin vazgeçilmezlerindendir daha da önemlisi yatak örtülerimizi  yatak odamızda dekorasyona farklı bir hava katmak için kullanıyoruz. Bunun yanında yatak örtüsü alanlar elbette bir defa çeyizlik yatak örtülerinden almıştır. Yatak örtüleri kullanım amacına göre gerçekten de farklı şekillerde üretilmektedir. Çeyizlik yatak örtüleri kullanım olarak çok rahat olmayıp özel günler için özel olarak üretilmektedirler Bunun yanında pamuklu yatak örtüleri olarak geçen bir diğer grup ürün ise çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Evimemoda'da yatak örtülerinin bu çeşitlerinden hepsini kullanabilirsiniz.

         Ayrıca yatak örtülerinde marka olarak Taç, Casandra, Cotton Box, Dantela, Gold Case, İrya , Sarev, Maxstyle, Kupon Home, Taç ve Varol markalarını görebilirsiniz. Bu kadar marka içerisinde seçim yapmak oldukça zor bu yüzden öncelikle almak istediğiniz ürünün ebatını seçerek ürün seçiminize başlayabilirsiniz. Sitemizde çift kişilik, tek kişilik, çocuk ve genç yatak örtü çeşitlerine ulaşabilirsiniz.  Ardından ürün malzemenizi seçebilirsiniz, şu an için kapitoneli , polyester ve saten malzemeler kullanılmaktadır.

         Son olarak yatak örtülerinizin yıkama talimatı olarak çeyizlik yatak örtüleri genel olarak kuru temizleme ile yıkanmaktadır ama siz yine de etiketini kontrol ederek temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında pamuklu yatak örtülerini üzerinde özel işleme yoksa makinede de yıkayabilirsiniz. Her bir ürünün yıkama talimatı farklıdır bu yüzden lütfen ürün etiketini okuyunuz. Şimdiden mutlu alışverişler diliyorum :)