Uyku Setleri


    Evde dekorasyonun anahtarı perde , Yatak odasında dekorasyonun anahtarı ise nevresim takımları veya uyku setleridir. Uyku setleri yorganıyla nevresimin bir arada olması sebebiyle kullanımı gayet kolay genelde makinede yıkanabilen ürünlerdir. Ancak doğru uyku setini seçerken onlarca marka ve bir o kadar kumaş seçeneği arasında insanın kafası karışmıyor değil. Uyku Setleri arasında yüzlerce seçenek olsa da aslında herkesin kendine göre bir tarzı var.

    Biz evimemoda.com olarak siz müşterilerimize yüzlerce uyku seti seçeneği sunmaktayız. Evimemoda.com’da Sarev, Penelope, Cotton Box, Hello Kitty, Örtüm, Taç, Kupon Home markalarından bir seçimde bulunabilirsiniz. Bunun yanında uyku setimizin malzemesi de olmazsa olmazlardandır. Malzememiz pamuk, ranforce , pamuk saten , kaz tüyü seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

    Uyku Setleri de Tek Kişilik , Çift Kişilik , Genç Uyku Setleri , Bebek Uyku setleri olarak ihtiyacınıza göre kategorilendirilmektedir ve uyu setleri içerik olarak  Çift Kişilik ise Yorgan 195x215 Tek Kişilik ise 160x215, Çift Kişilik Yorgan Koruyucu 195x260 Tek Kişilik ise 160x260 ,Çift Kişilik Yatak Çarşafı 220x240 Tek Kişilik ise  160x240 ,Yastık Kılıfı 50x70 (2adet) Tek Kişilikte de 1 adet yastık kılıfı ve  varsa Baza Fırfırı bulunmaktadır . Ancak her biri markalara göre değişmektedir. Ürün içeriklerini öğrenmek için lütfen açıklama kısımlarının tamamını okuyunuz.

    Ayrıca uyku setleri için yastık ve benzeri ev tekstili alışverişlerinizi de sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Diğer kategorilerimizi incelemeyi unutmayın şimdiden iyi alışverişler diliyoruz...