Battaniye


      Battaniye deyince aklımıza hemen bir kış gününde battaniyeye sarılmış halde dışarda yağan karı izlediğimiz bir yandan da sahlep veya kahve içtiğimiz fikri gelir veya serin bir yaz akşamında eş dost ile muhabbet ederken üstümüze ince bir battaniye almışızdır. Aslında basit bir ev tekstili ürünü olarak gözükse de Evlerin vazgeçilmezi battaniyeleri hayatımızın her yerinde kullanırız. Evimemoda olarak battaniye kategorimize özel olarak ilgi göstermekteyiz ve sizler için çok güzel desenlerde ve farklı markalarda battaniyeleri bir arada topladık.

       Battaniyenizi seçmeden önce çift kişilik battaniyelerden mi veya bebek battaniyesi mi veya örgü battaniyesi mi olduğu seçeneğiyle başlayabilirsiniz. Şu anda sitemizde polyester battaniyeler, akrilik battaniyeler, yün battaniyeler ve pamuklu battaniye çeşitlerini bulabilirsiniz.

      Battaniyeleriniz sitemizde yapacağınız diğer tüm alışverişler gibi özenle paketlenir ve adresinize gönderilir. Tüm ürünlerimiz orjinal olup lisanslıdır. Bu arada Taç Çift Kişilik Battaniye Modellerine bakmayı unutmayın. :) Şimdiden alacağınız ürünü güle güle kullanın :)